Ашваганда – коли вживати, які властивості?

Останнім часом все більшої популярності набувають БАД, що містять ашвагандху. Ви можете зустріти це ім’я в багатьох місцях, особливо в рекламі або в різних місцях в Інтернеті. З чого це походить? Чому індійський женьшень, який використовувався в Індії протягом тисячоліть, лише нещодавно став таким популярним у Польщі? Щоб знайти відповідь на це питання, перш за все, зверніть увагу на властивості ашвагандхи. Таким чином ви зможете отримати переваги, отримані від його використання, що здається найважливішим.

Якими властивостями володіє ашваганда?

Важливим є той факт, що ашваганда може бути використана в повному обсязі – і її плід, і корінь мають оздоровчі властивості, хоча у випадку з фруктами вони не відомі нам такою ж мірою. Це означає, що найчастіше можна зустріти продукти, в яких використовується корінь індійського женьшеню або корінь ашваганди. Саме тут відбувається т. зв гліковітаноліди, які мають адаптогенні властивості, тобто допомагають підтримувати баланс в організмі при мінливих зовнішніх умовах.

Однак присутність витанолідів була виявлена ​​в листі ашвагандхи, які мають протизапальні та антибактеріальні властивості, і все частіше кажуть, що вони мають протиракові властивості. Крім того, ашваганда допомагає зберігати спокій, знижує рівень кортизолу (гормону стресу) в організмі тощо. Саме це, здається, найбільше впливає на її популярність, особливо в наш час.

Саме цілющі властивості ашвагандхи сприяли збільшенню її популярності. Завдяки цьому було створено багато дієтичних добавок, які містять вітамін D, а також він був доданий до різних інших груп поживних речовин та дієтичних добавок як один із інгредієнтів багатокомпонентних препаратів.

У яких ситуаціях варто вживати ашвагандху?

Завжди слід проконсультуватися з лікарем щодо того, чи варто починати прийом добавок ашваганди в певній ситуації. Це просто найбезпечніше рішення, особливо якщо ви приймаєте інші ліки, оскільки ашваганда може реагувати на них. Лікар зможе чітко вказати, чи буде застосування ашвагандхи безпечним і хорошим рішенням у конкретній ситуації.

Однак, узагальнюючи, ашваганда може використовуватися людьми, які працюють розумово, щоб покращити концентрацію та загальну роботу мозку. Крім того, ашваганда також стала популярною серед фізично активних людей. Вважається, що він позитивно впливає на загальну енергію організму. Завдяки цьому ви маєте більше сил для виконання тренувань, а отже, опосередковано впливаєте на ріст м’язової маси.

Останнім часом все більшої популярності набувають БАД, що містять ашвагандху. Ви можете зустріти це ім’я в багатьох місцях, особливо в рекламі або в різних місцях в Інтернеті. З чого це походить? Чому індійський женьшень, який використовувався в Індії протягом тисячоліть, лише нещодавно став таким популярним у Польщі? Щоб знайти відповідь…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *