Коли найкраще використовувати амінокислоти BCAA?

Амінокислоти BCAA як добавка постійно набирають популярність. Це пов’язано з тим, що вони рекомендуються людям, які хочуть зменшити надмірну кількість жиру в організмі і в той же час поліпшити результати, пов’язані з м’язовою тканиною. Це все через те, що організм не може самостійно виробляти амінокислоти BCAA, а вони в основному відповідають за побудову м’язів.

Що таке BCAA амінокислоти?

Простіше кажучи, амінокислоти BCAA – це амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, які належать до групи т.зв. екзогенні (не виробляються організмом людини). Вони повинні надходити з їжею, наприклад, куркою, індичкою, яйцями, яловичиною, тунцем, лососем, сочевицею, рисом, квасолею, кукурудзою тощо. Однак у людей, які займаються спортом, рівень амінокислот з розгалуженим ланцюгом може знижуватися. різко впаде, і, як наслідок, набрати масу м’язів тіла буде набагато складніше.

Амінокислоти BCAA включають лейцин, ізолейцин і валін, і вони становлять значну частину м’язової тканини. Їх недолік може призвести до популярних «провалів» або просто перешкодити оптимальному росту м’язової маси тіла. Ось чому все більше і більше людей вирішують додавати їх, і це спонукає виробників створювати різні форми цього типу добавок, також із різними смаками.

Чи варто приймати амінокислоти BCAA до або після тренування?

Амінокислоти BCAA є однією з добавок, які слід використовувати як частину т.зв добавки перед тренуванням. Насправді те, чи слід вам приймати амінокислоти з розгалуженим ланцюгом до, після тренування або обох, залежить значною мірою від вашої мети тренування, інтенсивності вправ тощо.

В результаті споживання амінокислот BCAA після тренувань вони, наприклад, позитивно вплинуть на регенерацію м’язів. Правильне харчування забезпечить швидку регенерацію і зростання м’язової тканини. Крім того, як і будь-яку добавку, у випадку з BCAA ви повинні продовжувати приймати їх – навіть у дні без фізичних вправ. Як має виглядати прикорм в такому випадку?

У дні без тренувань варто вживати BCAA вранці та ввечері. Однак слід зазначити, що це має бути близько сніданку та після вечері, перед сном. Однак у дні тренувань найчастіше рекомендується приймати амінокислоти з розгалуженим ланцюгом приблизно за 30 хвилин до тренування. Таким чином вони встигають потрапити в кров і потім розташуватися в м’язах. Однак другу дозу слід прийняти відразу після тренування, щоб як слід підживити м’язову тканину всього тіла.

У всіх типах дієтичних добавок і поживних речовин дуже важливо купувати ті з відомого походження. Інакше можна легко натрапити на продукти, які містять шкідливі для здоров’я речовини, часто дуже дивного складу.

Амінокислоти BCAA як добавка постійно набирають популярність. Це пов’язано з тим, що вони рекомендуються людям, які хочуть зменшити надмірну кількість жиру в організмі і в той же час поліпшити результати, пов’язані з м’язовою тканиною. Це все через те, що організм не може самостійно виробляти амінокислоти BCAA, а вони в основному…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *