Протеїнові суміші – що про них варто знати?

Білки є одними з найважливіших поживних речовин у раціоні людини. Вони виконують багато важливих функцій в організмі, в тому числі будують тканини, відповідають за потік інформації в організмі і беруть участь у виробленні гормонів. Тому так важливо включати в свій раціон продукти, багаті білком, особливо для фізично активних людей. Одним з найефективніших способів забезпечити організм потрібною кількістю білка є вживання білкових добавок. Однак одним із їх видів, який набирає популярності, є т.зв сумішей. Що про них варто знати? Коли рекомендується їх використання?

Протеїнові суміші – що це?

Протеїнові суміші – це препарати, що містять різні види білків, найчастіше тваринного походження, такі як сироватковий, казеїновий або яєчний білки. Їхня мета — забезпечити організм усіма незамінними амінокислотами в одному продукті. Протеїнові суміші характеризуються тим, що вони містять білки з різним часом поглинання, що означає, що білки, які вони містять, вивільняються в організмі в різний час, наприклад, поступово, що забезпечує більш тривале відчуття ситості та дає більш тривалий анаболічний ефект.

Використовуючи протеїнові суміші, ви забезпечуєте білки, частина з яких вивільняється незабаром після вживання добавки, а інша частина може вивільнятися, наприклад, лише через кілька годин, так що споживання добавки перед тренуванням забезпечує білки як для тренування, так і для регенерації. м’язи після тренування. Не дивно, що вони стають все більш поширеними.

Для кого призначені протеїнові суміші?

Протеїнові суміші особливо рекомендуються фізично активним людям, особливо тим, хто займається силовими тренуваннями. Білки особливо важливі під час силових тренувань, оскільки вони допомагають нарощувати м’язову масу та відновлювати м’язову тканину після тренування. Люди, які займаються силовими тренуваннями, повинні забезпечувати свій організм приблизно 2 г білка на кілограм маси тіла на день. Через велику кількість білка, який необхідно забезпечити організму, використання протеїнової суміші є одним із найкращих способів його забезпечення.

Протеїнові суміші також рекомендуються людям, які хочуть знизити масу тіла. Під час дієти часто буває важко забезпечити організм достатньою кількістю білка, що може призвести до втрати м’язової маси. Вживання протеїнової суміші під час дієти допомагає підтримувати м’язову масу, а також довше забезпечує відчуття ситості, що допомагає контролювати апетит. При всьому цьому варто пам’ятати, що протеїнові добавки – це не єдині препарати, які сприяють схудненню або досягають інших тренувальних цілей.

Як вживати протеїнові суміші?

Протеїнові суміші прості у використанні. Зазвичай все, що вам потрібно зробити, це розчинити частину суміші у воді або молоці, струсити або перемішати і випити. Існують різні типи білкових сумішей, які можна використовувати в залежності від мети їх використання. Одні суміші більше рекомендуються для силових тренувань, а інші для тих, хто хоче знизити масу тіла.

Людям, які займаються силовими тренуваннями, рекомендується вживати протеїнову суміш, що містить переважно сироваткові білки. Цей протеїн дуже швидко засвоюється, що дозволяє швидше відновлювати м’язи після тренувань і швидше рости м’язову масу. Також варто звернути увагу на вміст глутаміну в протеїновій суміші, адже це амінокислота, яка особливо важлива для силових тренувальників.

Людям, які бажають знизити масу тіла, варто вибирати протеїнові суміші з високим вмістом казеїну. Цей білок засвоюється повільно, завдяки чому ви довше відчуваєте ситість і обмежує апетит. Крім того, казеїн позитивно впливає на обмін речовин, що допомагає в процесі схуднення.

Білки є одними з найважливіших поживних речовин у раціоні людини. Вони виконують багато важливих функцій в організмі, в тому числі будують тканини, відповідають за потік інформації в організмі і беруть участь у виробленні гормонів. Тому так важливо включати в свій раціон продукти, багаті білком, особливо для фізично активних людей. Одним…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *