Цілющі властивості зеленої кави – від чого вона допомагає?

Кава не потребує представлення, і, мабуть, кожна людина у віці хоча б раз у житті пробувала її. Проте т. зв зелена кава, яка, що цікаво, має багато корисних властивостей. З ними варто познайомитися, серед інших: завдяки ефекту схуднення, про який все частіше можна почути в різних каналах спілкування. Крім того, він все частіше зустрічається в дієтичних добавках для схуднення або навіть як такий.

Екстракт зеленої кави впливає на схуднення в першу чергу через хлорогенову кислоту, яка присутня в його зернах, тоді як у зернах чорної кави вона відсутня через процес обсмажування, якому він піддається. Цікаво, що зелена кава також має антиоксидантні властивості, тобто вона є антиоксидантом, який поглинає вільні радикали кисню з організму, що впливає, серед іншого, на для уповільнення процесів старіння організму, а також для профілактики багатьох захворювань, в тому числі і раку. Це робить його надзвичайно цікавим і вартим того, щоб до нього придивитись уважніше.

Як включити зелену каву в дієту для схуднення?

Зелена кава доступна в 3 формах, завдяки чому ми можемо отримати користь від її корисних властивостей. Ви можете вирішити купити його як у вигляді цілих зерен, які призначені для заварювання, так і в меленому вигляді. Однак останнім часом особливу популярність набули різноманітні види добавок для схуднення, що містять екстракт зелених кавових зерен, або БАДи випускаються також у вигляді монопрепаратів – вони містять тільки вищезгаданий екстракт.

У випадку з БАДами ситуація проста. Просто дотримуйтеся рекомендацій виробника та фахівця, який замовив добавку або під пильним оком якого ми працюємо для досягнення мети навчання. Однак при вживанні мелених зерен вважається, що 2 чайні ложки слід залити 250 мілілітрами гарячої води (85/90 градусів С) і настояти 10 хвилин. Звичайно, це свого роду ритуал, який вам може просто сподобатися, але набагато простішою формою є прийом цінної харчової добавки.

Чому варто вживати зелену каву для схуднення?

Все завдяки наявності згаданої раніше хлорогенової кислоти і її властивостей. Вважається, що це дозволяє організму засвоювати меншу кількість цукру, ніж у звичайних умовах. Це означає, що організм не використовує спожиті вуглеводи для отримання енергії, а використовує ті, які вже є в організмі – у жировій тканині. Це, звичайно, призводить до її зменшення, а отже, можна швидше знизити масу тіла.

Слід зазначити, однак, що досі немає досліджень, які б чітко підтверджували властивості, описані вище, тому найкраще проконсультуватися з фахівцем щодо ваших планів прийому добавок. Можливо, у вашій ситуації інша дієтична добавка, яка також зазвичай доступна в магазині такого типу добавок, забезпечить набагато більш сприятливий ефект. На основі проведеної з вами бесіди можна буде точніше визначити потреби вашого організму, а значить, ви зможете точніше на них відповісти, що призведе до більш швидкого досягнення вашої мети тренувань.

Кава не потребує представлення, і, мабуть, кожна людина у віці хоча б раз у житті пробувала її. Проте т. зв зелена кава, яка, що цікаво, має багато корисних властивостей. З ними варто познайомитися, серед інших: завдяки ефекту схуднення, про який все частіше можна почути в різних каналах спілкування. Крім того,…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *