Приклади природних термогеників – чи допомагають вони при схудненні?

Термогенники – це активні речовини, які діють за принципом термогенезу, тобто процесу підвищення температури тіла. Звичайно, в невеликій мірі просто безпечної для здоров’я. Крім того, організм використовує наявні ресурси для відновлення відповідної температури тіла, що все сприяє втраті ваги. Але навіщо докладати стільки зусиль для власного тіла? Це тому, що він отримує енергію, необхідну для відновлення нормальної температури тіла, з жирової тканини.

Однак необхідно генерувати рух, а оскільки термогеніка використовується для схуднення, найкраще, якщо це буде якесь конкретне фізичне навантаження. Тому термогеники дуже часто є інгредієнтами БАД для схуднення, які в народі називають спалювачами жиру, або по-англійськи – fat burners. Однак чи все це безпечно, досяжно з природними речовинами, і чи справді ми завдяки цьому худнемо швидше?

Приклади природних спалювачів жиру

На самому початку варто поглянути на те, скільки можливостей ми маємо в цьому випадку. У популярних спалювачах жиру багато натуральних речовин, але вживання їх у вигляді їжі може не принести таких же результатів. Все через їх стислої дози, наприклад, в одній капсулі або одному коктейлі, приготовленому для вживання. Таким чином, спалювачі жиру у вигляді дієтичних добавок стають все більш популярними. Однак варто відзначити деякі особливо популярні натуральні речовини в спалювачах жиру.

В основному це будуть різні види рослинних екстрактів, наприклад, екстракти перцю чилі, кайенского перцю, чорного перцю, гіркого апельсина, кропиви, кульбаби і т. д. Крім того, дуже популярні екстракти зеленого чаю і кави, які мають благотворну дію. вони також мають можливість схуднути, регулярно вживаючи алкоголь, окрім додаткових добавок. Кожна зі згаданих речовин діє дещо по-різному та має різні властивості, але більшою чи меншою мірою вони мають термогенний ефект.

Підтримка втрати ваги за допомогою дієтичних добавок

Якщо нашою метою тренувань є скинути кілька непотрібних кілограмів жиру, варто знати, що в нашому розпорядженні є багато різних видів дієтичних добавок, які призначені для підтримки нашого організму. Існує багато видів спалювачів жиру, тому ви можете регулювати добавку відповідно до своїх індивідуальних уподобань. Однак варто пам’ятати про одну дуже важливу річ у всьому цьому – спалювачі жиру не будуть спалювати жир для нас (навіть якщо це натуральні речовини), хоча в цьому випадку назва може бути трохи оманливою.

Жиросжигатели лише посилюють процес спалювання жиру, який відбувається під час тренування. Вони не запускають сам процес. Тому до прикорму такого типу не варто ставитися як до способу схуднення. Застосування такого роду препаратів без відповідних зусиль не принесе ніякої користі, а може тільки нашкодити.

Тому в першу чергу потрібно бути чесним із самим собою, адже спалювачі жиру не замінять достатньо інтенсивних тренувань, вони лише покликані зробити їх ефективнішими. Якщо це вже нам зрозуміло, то варто оглянути магазин добавок, пошукати для себе кращий спалювач жиру, щоб якомога швидше скинути непотрібні кілограми і «прийти в форму» до свят.

Термогенники – це активні речовини, які діють за принципом термогенезу, тобто процесу підвищення температури тіла. Звичайно, в невеликій мірі просто безпечної для здоров’я. Крім того, організм використовує наявні ресурси для відновлення відповідної температури тіла, що все сприяє втраті ваги. Але навіщо докладати стільки зусиль для власного тіла? Це тому, що…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *