Чи ефективна білкова добавка без лактози?
Непереносимість лактози стає все більш поширеним станом, з яким бореться багато людей. Зараз поінформованість суспільства зростає, ми охочіше проходимо тестування, а це призводить до збільшення кількості випадків, зокрема: непереносимість лактози. Хоча спочатку може здатися досить складним обмежити свій щоденний раціон, це не те, що виключає нас будь-яким чином. Це також стосується нарощування м’язової маси, а точніше з поживними речовинами та дієтичними добавками.
Досить сказати, що для побудови фігури вашої мрії не потрібні дієтичні добавки та харчові добавки. Однак вони дозволяють досягти омріяних результатів набагато швидше. Якщо у вас є підвищена потреба в білку, яка є просто результатом бажання наростити м’язову масу, щоденне споживання великої кількості білка та боротьба з непереносимістю лактози можуть бути неприємними. Це пов’язано з тим, що в молоці і продуктах з нього міститься лактоза, яка є багатим джерелом білка. Тут на допомогу приходять протеїнові добавки, що містять велику кількість білків, але без додавання лактози. Чи ефективні вони?
Зміст
ToggleПротеїнові добавки без лактози – що вибрати?
На питання про ефективність безлактозних білкових добавок можна відповісти прямо – однозначно. Можливо, ви вже вживали добавки, які не містили лактози, але все ж змогли забезпечити достатню кількість білка у своєму раціоні та досягти своєї першої тренувальної мети. Це пов’язано з тим, що ступінь непереносимості лактози у кожної людини може бути різною, і дуже часто виникають ситуації, при яких немає необхідності повністю відмовлятися від молочних продуктів. Це тому, що організм може не переносити, наприклад, певну кількість цього інгредієнта, а не саму сполуку. Також може бути недоцільним для організму споживати лактозу у великих кількостях за короткий проміжок часу у згущеній дозі.
Це лише підкреслює, що найбезпечнішим виходом у цій ситуації є звернення до фахівця. Однак ви також можете просто підібрати відповідну дозу протеїнової добавки методом проб і помилок, навіть якщо у вас непереносимість лактози. Ви все ще можете вибрати сироватковий протеїн, а якщо це виявиться неможливим, ви можете вибрати добавки на основі білків, отриманих з м’яса або рослин (наприклад, білок яловичини або соєвий білок) тощо. Також варто пам’ятати, що, як і лактоза- безкоштовне молоко в магазинах, а також сироваткові білкові добавки можуть не містити лактози. Отже, є багато можливостей.
Яка форма білкової добавки підходить при непереносимості лактози?
Також варто згадати, що таке сама лактоза. Коротше кажучи, це вуглевод, тобто цукор, джерелом якого є просто молоко. Тому, якщо ми маємо певний ступінь непереносимості лактози і шукаємо білкову добавку, ми можемо вибрати її «найчистіші» форми, ті, які містять лише білок. В першу чергу це ізолят і гідролізат сироваткового білка. Це форми цього білка, які зазвичай отримують з мінімально можливою кількістю вуглеводів і, отже, з меншою кількістю лактози.
Це лише свідчить про те, що непереносимість лактози не може сильно змінити наш план харчування чи добавки. Хоча варто пам’ятати, що найбезпечнішим рішенням завжди буде проконсультуватися з фахівцем і лише потім скористатися пропозицією магазину харчових продуктів і добавок. Таким чином ми можемо вберегти себе від прийняття неправильних рішень і спроб і негайно перейти до досягнення наших наступних навчальних цілей.
Непереносимість лактози стає все більш поширеним станом, з яким бореться багато людей. Зараз поінформованість суспільства зростає, ми охочіше проходимо тестування, а це призводить до збільшення кількості випадків, зокрема: непереносимість лактози. Хоча спочатку може здатися досить складним обмежити свій щоденний раціон, це не те, що виключає нас будь-яким чином. Це також…
Останні записи
- Чи здорові ізотонічні напої? Чи насправді вони краще зволожують?
- Чи можна приймати кофеїн у добавках вранці перед тренуванням?
- Добавки перед тренуванням – чи можна їх використовувати щодня перед тренуванням?
- У яких ситуаціях варто доповнювати комплекс вітамінів групи В?
- Кофеїн у добавках і поживних речовинах – він сильніший за кофеїн у каві?