Діосмін – що це таке і які його властивості?

Діосмін належить до групи флавоноїдів і має захисну дію на кровоносні судини нашого організму. Завдяки своїм властивостям діосмін, або діосмун, входить до складу багатьох лікарських препаратів і БАДів, призначених для підтримки роботи серця і всієї системи кровообігу. Тому варто придивитися до самого діосміну, а також до БАД, що його містять, особливо через їх вплив на кровоносну систему, захворювання якої діагностуються все частіше.

Якими властивостями володіє діосмін?

Перш за все, діосмін використовується для поліпшення кровообігу в нашому організмі, і зокрема для т.зв капілярів. Крім того, діосмін здатний зменшувати напругу в стінках кровоносних судин, а це означає, що він може надавати значну підтримку організму, серед іншого. у справі боротьби з т. зв варикозне розширення вен завдяки сильним властивостям проти набряку, в першу чергу зменшуючи їх. Крім того, діосмін також допомагає усунути відчуття важкості та втоми в ногах, а разом з тим посилює т.зв. лімфодренаж.

Тому не варто дивуватися тому, що діосмін охоче додають у всілякі ліки, пов’язані з серцем і кровоносною системою, або дієтичні добавки, які дійсно можуть підтримати організм у боротьбі з різними видами недуг і хвороб. Однак важливо, щоб такі препарати надходили з офіційних джерел продажу, щоб бути впевненим щодо їх складу тощо.

В яких ситуаціях варто використовувати препарати з діосміном?

Хоча найширше і найпоширеніше значення діосміну стосується серцево-судинної системи, він також має інші застосування. Цікаво, що діосмін ефективний і при геморої. Багато досліджень вказують на те, що діосмін в цьому випадку допомагає не тільки в лікуванні, але і при хронічних симптомах. Що? В першу чергу діосмін допомагає зняти біль і свербіж, усунути виділення з прямої кишки, зменшити почервоніння і кровотечу при дефекації, усунути набряк.

Це лише свідчить про те, що діосмін має досить широкий спектр застосування і, перш за все, характеризується високою ефективністю. Діосмін, як інгредієнт ліків і дієтичних добавок, все частіше використовується в різних препаратах, як для підтримки кровоносної системи, так і для вирішення неприємної проблеми геморою. Варто пам’ятати, що варикозне розширення вен є досить поширеною проблемою, тому в цьому контексті найчастіше згадується діосмін.

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб допомогти своєму організму при варикозному розширенні вен, а також ширше допомогти всій серцево-судинній системі, варто шукати цінні БАДи.

Діосмін належить до групи флавоноїдів і має захисну дію на кровоносні судини нашого організму. Завдяки своїм властивостям діосмін, або діосмун, входить до складу багатьох лікарських препаратів і БАДів, призначених для підтримки роботи серця і всієї системи кровообігу. Тому варто придивитися до самого діосміну, а також до БАД, що його містять,…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *